Samsun'da Millet İttifakının Meclis Üye Aday Listesi

Samsun'da Millet İttifakının Meclis Üye Aday Listesi

Haberlinki
Haberlinki
20 Şubat 2019 Çarşamba 10:05
Samsun'da Millet İttifakının Meclis Üye Aday Listesi

İLKADIM BELEDİYESİ MECLİS ÜYESİ ADAYLARI
Talat Eyüpoğlu
Emre Tahar Özyar
Alper Aydemir
İrfan İşleyen
Ali Kandemir
Ertuğrul Çöl
Adem Yıldırım
Fikret Pekal
Ali Seyit Kılıç
Bilal Öztürk
Hatice Çakır
Muharrem Uçar
Bülent Çebi
Temel Tataroğlu
Ali Ömeroğlu
Adem Kunt
Durmuş Efil
Yılmaz Eroğlu
Zafer Yılmaz
Servet Canbolat
Servet Yıldız
Recep Aslan
Uğur Oğuz Eş
Enver Demiroğlu
Gökhan Cigalı
Turgay Özdemir
Murat Turan
Burak Baş
Mustafa Dalgıç
Mustafa Durgun
İbrahim Genç
Ekrem Şenoğlu
Yusuf Demir
Kontenjan
İbrahin Ün
Adil Erusta
Burhan Kömpe
Ahmet Bahar

CANİK BELEDİYESİ MECLİS ÜYESİ ADAYLARI
Ali ALPER
Zaim ALKUR
Nusret SOYKAN
Hale GÜNAYDIN
Caner GEYİK
Orhan ŞAHİNTÜRK
Derya ÇAVUŞOĞLU
Hasan İNCE
Aydın DENİZ
İbrahim ONAT
Uygun ERDOĞAN
Kenal BOZ
Pınar EROL
Ahmet KARACA
Ahmet Salih KILIÇASLAN
Diğdem ÇEBİ
Murat KESKİN
Aysel AKÇAGÖZ
Ayça Seda ÖZBİLGİN
Aziz SEKBAN
Hıdır Murat BAĞ
Öznur KURT


ATAKUM BELEDİYESİ MECLİS ÜYESİ ADAYLARI
Hasan İPEK
Füsun UZUN
Atila TEKCAN
Yunus KOLOĞLU
Sefer ÇAM
Mehmet AYDIN
Hulusi IŞITAN
Fikret Can DEMİR
Abdurrahman ACAT
Özlem DANIŞMAN
Ümit BEKTAŞ
Dilek ÇINAR
Eray OCAK
Şefaattin SAĞDIŞ
Rasim GÖBEÇ
Saim ERDOĞAN
Ahmet KÖKSAL
Mustafa SARI
Nadide DÖKTÜR
Şefik GÖZ
Filiz ÖZTOPAL
Şevki ÖZTÜRK
Erkan CEYLAN
Nurten KADIOĞLU
Uğur MEŞHUR
Abdurrahman KAVTELEK
Ayşegül EROĞLU
Gülhan ÖZKAN

KONTENJAN
Ayhan Ayvaz
Yusuf Erden
Necmi Yazıcı


HAVZA BELEDİYESİ MECLİS ÜYESİ ADAYLARI
Azem Sözen
Naci Karoğlan

Nurşen Güvendi
Turgay Öngel
Sabri Aykut
Ramazan Yıldırım
Aziz Alkan
Osman Tabağ
İzzet Gültekin
Hakan Kocadağ
Mevlüt Yeşilyurt
Fatih Gökmen
Mehmet Çakır

KONTENJAN
Necmiye Dilek
Orhan Güney


LADİK BELEDİYESİ MECLİS ÜYESİ ADAYLARI
Şaban Tektaş
Olcay Varol
Hüseyin Koçak
Zekariya Pişgin
Hanife Satıroğlu
Gülahmet Satımış
Gülahmet Duman
Cemal Mahmut Türksoy
Tuncay Yaman
Mehmet Aker


ÇARŞAMBA BELEDİYESİ MECLİS ÜYESİ ADAYLARI
Filiz Karabaş
Namık Kemal Sonkaya
Hacı Murat Öztürk
Namık Köni
Fatih Sarıoğlu
Murat Geyik
Hasan Tuç
Emsile Yorgancı
Musa Gökmen
Selim Uysal
İsmail Dalgıç
Mahmut Çelen
Tuncay Akoğlu
İhsan Yiğit
Erol Eroğlu
Orhan Atalay
Abdurrahim Ataseven
Turgay Aksoy
Ahmet Ergün
Osman Tekinaslan
Selim Cicos
Tarık Uysal
Emre Ceylan
Serkan Öztürk
Emre Kavaklı
Samet Erbaş
İsmet Soycan


SALIPAZARI BELEDİYESİ MECLİS ÜYESİ ADAYLARI
Fikret Düzenli
Ahmet Keleş
Anıl Aratma
Şahin Aşçıoğlu
Muharrem Pehlivan
Orhan Demir
Barış Aydoğdu
Ahmet Keleş
Şükriye Güngör
Hikmet Özcan
Serdar Akman
Abdullah Kök
Zeki Doğru

KONTENJAN
Zekai Pilcioğlu
Ömer Faruk Şahin


KAVAK BELEDİYESİ MECLİS ÜYESİ ADAYLARI
Ahmet İçli
Özgür Çelik
Erdal Şahin
Caner Ünal
Emrullah Aygünoğlu
Necmettin Bektaş
Serkan Batkal
Bahri Demiroğlu
Yunus Gebesoy
Aydın Usta


19 MAYIS BELEDİYESİ MECLİS ÜYESİ ADAYLARI
Hasan Aydın
İbrahim Kurt
Recep Coşkun
Halil Tunç
Muammer Durmuş
Çiler Baydar
Hatice Şenses
İlyas Eser
Gürsel Altunkaynak
Resul Sarıoğlu
Macit Osman
Tamer Mangır
Yunus Güner

KONTENJAN
Yakup Konuş
Enes Görer
 

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.