Sandıkçı: “Erdem sahibi bireyler yetiştiriyoruz”
24 Temmuz 2024, 14:18
CANİK BELEDİYE BAŞKANI İBRAHİM SANDIKÇI, ‘HAYDİ GÜLE OYNAYA CAMİYE GEL’ PROJESİNİN YOĞUN İLGİYLE DEVAM ETTİĞİNİ İFADE ETTİ. ‘HAYDİ GÜLE OYNAYA CAMİYE GEL’ PROJESİYLE MİLLİ VE MANEVİ YÖNLERİ GÜÇLÜ NESİLLERİ YETİŞTİRMEYİ HEDEFLEDİKLERİNİ BELİRTEN BAŞKAN İBRAHİM SANDIKÇI, “HAYDİ GÜLE OYNAYA CAMİYE GEL PROJEMİZLE, ÇOCUKLARIMIZIN VE GENÇLERİMİZİN KİŞİSEL GELİŞİM SÜRECİNDE ÖNEMLİ ROL OYNAYAN DUYGULARI ÖĞRENMELERİNİ SAĞLIYORUZ” ŞEKLİNDE KONUŞTU.